Товары для инвалидов колясочников

  • Фото: Товары для инвалидов колясочников
  • Фото: Товары для инвалидов колясочников
  • Фото: Товары для инвалидов колясочников
  • Фото: Товары для инвалидов колясочников
  • Фото: Товары для инвалидов колясочников

Підйомник для інвалідів з переміщенням уздовж сходів -
універсальний пристрій, який можуть використати усі групи маломобільних громадян для подолання сходових сходинок
Спрощується спуск і підйом по сходах. Абсолютно безпечний і рухається плавно, з мінімальною швидкістю, що повністю унеможливлює випадкове перевертання коляски.
Враховуючи високу вантажопідйомність такої підйомної платформи, практично не виникає ніяких технічних труднощів при використанні цього похилого підйомника для інвалідів. Довільна кількість поворотів, великий кут підйому, просте управління.
Платформа може бути використана при сходах шириною ось 850мм, без структурних змін зданий, низькі витрати на експлуатацію, можливість використання в приміщенні і на відкритому повітрі. Використання для усіх типів зданий Виготовляються під замовлення, згідно вимог покупця. Сучасний дизайн платформи гармонійно вписується як в сучасну, так і історичну архітектуру.
Наша компанія допоможе підібрати вертикальний підйомник для інвалідів відповідно до технічних особливостей місця установки цього підйомника і зробить повний супровід при постачанні і подальшій установці. Життя маломобільних громадян за допомогою пристроїв, що реалізовуються нашою компанією, стає простіше і комфортніше і дозволяє їм відчути себе повноцінними членами суспільства.


← вернуться в Инвалидные подъемники в Украине

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Город: Украина, Львів вул Залізнична 7 оф 15
Дата: Среда, 25 Июль 2018
Просмотров: 809 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: