БЕСПЛАТНЫЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Киев
сменить город
Вход
Валюта:

Вода минеральная "НОВОЗБРУЧАНСЬКА-1" 0, 5 л опт.

  • Фото: Вода минеральная
  • Фото: Вода минеральная
  • Фото: Вода минеральная
  • Фото: Вода минеральная

Пропонуємо мінеральну воду від виробника.
Мінеральна вода "НОВОЗБРУЧАНСЬКА-1" - маломінералізована лікувально-столова сульфатно-гідрокарбонатна різного катіонного складу з підвищеним вмістом органічних речовин.
З’єднавши в собі кришталеву прозорість і чистоту з багатим набором мікроелементів, мінеральна вода «Новозбручанська-1» радує нас бездоганною гармонією смаку і великою кількістю лікувальних властивостей.
Мінеральна вода "НОВОЗБРУЧАНСЬКА-1" видобувається з артезіанської свердловини 61-П глибиною 131 м, що належить до Збручанського басейну мінеральних вод. Сучасне виробництво води розташоване в екологічно чистому регіоні на півдні Тернопільщини, неподалік відомих санаторіїв Гусятина і Сатанова. Більше десяти років саме ця мінеральна вода користується незмінною популярністю у споживачів і є лідером продаж у регіоні.
Мінеральна вода "НОВОЗБРУЧАНСЬКА-1" вживається як столовий напій. Згідно з висновком випробувань вона визнана корисною і лікувальною для людей з хронічними гастритами з підвищеною та нормальною секреторною функцією шлунка, неускладненою виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки, хворобами прооперованого шлунка у зв'язку з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічними колітами і ентероколітами, хронічними захворюваннями печінки і жовчовивідних шляхів, гепатитами, дескінезією жовчних шляхів, холециститами, ангіохолітами різної етіології без схильності до частих загострень, постхолецистектомічному синдромі, хронічних панкреатитах.

Ціна за упаковку (6 пляшок) - 39


← вернуться в Минеральная вода в Киеве

special logo
Цена: 6 гривен
Город: Киев
Дата: Пятница, 07 Август 2015
Просмотров: 218 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: